Neos Yazılım Akademi Yazılım Uzmanlığı Eğitimi
Tema Seç

Çalışma Saatleri: Her Gün 09.00 - 19.00

Close

Neos Yazılım Akademi Hakkında

Neos Yazılım Akademi Ne Zaman Kuruldu?

Neos Eğitim Bilişim Danışmanlık ve Ticaret A.Ş'ye ait olan Neos Yazılım Akademi 2020 yılında İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Faaliyet gösterdiği İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa şubeleriyle (şube görselleri) yurt içindeki en büyük yazılım akademisi olmasının yanı sıra, "yazılım akademi" konseptinin de öncüsüdür. İK departmanıyla entegre eğitimler sunarak katılımcılarına; insan kaynakları uzmanları, teknik ik, staş şefi gibi bir çok profesyonel tarafından mentorluk desteği sunan akademimiz, yazılım uzmanlığı eğitim programına ekleyebildiğiniz yazılım odaklı Almanca ve İngilizce programlarıyla da yazılımda evrensel bir kariyer oluşturmak isteyenlerin ilk tercihidir. Sahip olduğu 4 şubenin her birinde ve online olarak hafta içi sabah, hafta içi akşam ve hafta sonu sınıfı seçenekleriyle 15 gün/saat varyasyonu sunma gücüne sahiptir. Tüm şubeler haftanın her günü 09.00 - 19.00 arası ziyaretinize açıktır. Kurumumuzun tüzel bilgilerini sorgulamak için Ticaret Odası'nın resmi sitesine göz atabilirsiniz. 

Neos Yazılım Akademi'yi yakından tanımak için mezunlarla tanışma etkinliklerine katılabilir, Google yorumlara göz atabilirsiniz.

Neos Yazılım Akademi Ne Zaman Kuruldu?

Neos Yazılım Hakkındaki Haberler

Neos Yazılım Akademi hakkında pek çok güvenilir kaynaktan bilgi alabilirsiniz.

Katılımcılarımız ve eğitmenlerimizin kurum genelinde ortak çalışması olan NeoLabs framework ile ilk kez bir yazılım eğitimi kurumu katılımcılarının başarısını açık kaynaklı bir framework geliştirerek kantılamıştır. Konuyla ilgili Webtekno'da yer alan habere ulaşmak için: 

Genç Web Geliştiricilerinden Neos Yazılım Desteği ile Yerli Framework

2022 yılında Türkiye Prestij Ödülleri organizasyonunda "Türkiye'nin En İyi Yazılım Akademisi" ödülünün sahibi Neos Yazılım olmuştur. İlgili habere Onedio sitesinde yer verilmiştir: 

En İyi Yazılım Akademisi Ödülünün Sahibi Neos Yazılım Oldu

Eğitim süreçlerimiz etkinlik ve workshoplar önemli bir yer tutmaktadır. Bu etkinliklerden bazıları kurumumuza kayıtlı olmayan kişilerin kayıt öncesi kurumumuz mezunlarıyla bir araya gelerek fikir alışverişi yapmasını, bazıları güncel konualrda bilgi almasını, bazıları ise kariyerini desteklemek üzere network oluşturmasını sağlar. Kurumumuz kariyer odaklı eğitim anlayışıyla sunduğu bire bir mentorluk desteğinin yanı sıra tüm katılımcıların ve İK uzmanlarının bir araya geldiği kariyer etkinliklerine Sabah gazetesinde yer verilmiştir: 

Neos Yazılım Akademi’den yazılım kursu öğrencilerine özel kariyer etkinliği

Ayrıca Onedio ve shiftdelete'de yer alan haberlerimize de aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Yazılım Dünyasına Adım Atmak İsteyenler İçin Başlangıç Noktası: Neos Yazılım Akademi

Yazılım Öğrenmek İsteyenler İçin Neos Yazılım Akademi

Neos Yazılım Hakkındaki Haberler

Neos Yazılım Şubeleri

İstanbul Bakırköy'de, Ankara Kızılay'da, İzmir Konak'da ve Bursa Osmangazi'de şubelerimiz mevcuttur. Haftanın 7 günü 09.00 - 19.00 arasında ziyaret edebilir veya telefonla ulaşabilirsiniz. Dersliklerde projektör yerine 75 inç 4K monitörler bulunmaktadır. Projektör kullanımında olduğu gibi dersliklerin karartılması gerekmez. Yazılım uzmanlığı eğitiminiz boyunca maksimum verimi alabilmeniz adına; aydınlık ve ferah bir atmosfer, molalar için ortak alan kullanımı, derste faydalanabileceğiniz 100'den fazla laptop, klimalı sınıflar ve yetkin eğitmenlerle konforlu bir eğitim ortamı mevcuttur.

Şube lokasyonlarına iletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

 

Neos Yazılım Şubeleri

Sahip Olduğumuz İlkeler

Neos Yazılım Akademi %100 Şeffaflık ilkesini benimseyerek eğitim ücretlerine, şubelerinin lokasyon ve fiziki özelliklerine web sitesi üzerinde yer vermekte olup yazılım eğitiminin belirtilen tarihte başlaması konusunda garanti vermektedir. Belirtilen tarihte eğitimin herhangi bir nedenden dolayı başlamaması durumunda kayıt ücretinin iadesini alabilirsiniz. 

Ayrıca şeffaflık ilkemiz doğrultusunda hazırladığımız pek çok görüş videosu sayesinde katılımcı görüşlerine ulaşabilirsiniz.

Yazılım uzmanlığı kursu - Neos Yazılım Akademi yorumlar videosu

Fikir ve kariyer günleri - Neos Yazılım Akademi'den eğitim alanlar ne düşünüyor videosu (part 1)

Fikir ve kariyer günleri - Neos Yazılım Akademi'den eğitim alanlar ne düşünüyor videosu (part 2)

Fikir ve kariyer günleri - Neos Yazılım Akademi'den eğitim alanlar ne düşünüyor videosu (part 3)

Sahip Olduğumuz İlkeler

Neos Ne Anlama Geliyor?

"Neos" kelimesi yunancada "yeni, genç" anlamları taşımaktadır. Bilişim ve teknolojinin sürekli kendini yenilemeyi, öğrenmeyi, güncelden haberdar olmayı gerektiren yapısı ve Neos Yazılım Akademi'nin sahip olduğu kurum kültürü ve dinamizmiyle tam örtüşen ismi katılımcılarına da benzersiz avantajlar getiriyor. 

- Yazılım uzmanlığı eğitim programına kayıtlı katılımcılar, eğitimleriyle birlikte workshop'lardan faydalanır. Bu workshop'lar güncel konular üzerine önemli bilgiler sağlamaktadır.

- Başarılı bir kariyer için sizinle benzer vizyona sahip dev bir topluluğun içerisinde olmak oldukça avantajlıdır. Eğer yazılımda kariyer hedefiniz varsa mutlaka kurumsal bir çerçevede profesyonel bir programa dahil olmanız gerekir. Neos Akademi katılımcıların birbiriyle etkileşim kurması için sürekli zemin oluşturmaktadır. Bunu, katılımcılara ücretsiz olarak sunulan etkinlikler ve staj takımlarıyla gerçekleştirmektedir.

- Eğitim süresince bireysel destek alabileceğiniz, alanında uzman en az 3 profesyonel mentorunuz bulunuyor. İnsan kaynakları uzmanı, teknik ik ve staj sorumlunuz süreç boyunca yanınızda olacak. Mentorleriniz; bireysel gelişiminizi takip etmek, iş ve başvuru süreçlerinize destek vermek için görev alan büyük bir departmanı oluşturuyor. Hem yazılımcı, hem eğitmen (staj şefi), hem de teknik ik (yazılım uzmanı insan kaynakları) profesyonellerinin deneyimlerinden bire bir faydalanmak, özellikle ik mentorlüğü sayesinde iş hayatına hazırlanmanızı sağlıyor. 

- 543 saatlik eğitim programının 196 saatlik kısmı uygulamaya ayrımıştır. Bu sürelerde bir yazılım uzmanının projeleri baştan sona nasıl ele aldığını, nasıl geliştirdiğini ve bitirdiğini gözlemleyeceksiniz.

 

 

Neos Ne Anlama Geliyor?

Sertifika Yazıları

Kurumumuz eğitim sonu sunduğu sertifikaları aşağıda görüntüleyebilirsiniz:

ICCW
neos katılım
Başarı Sertifikası
Duhan
Arel

Ticari Belgeler

Neos Eğitim Bilişim Danışmanlık ve Ticaret Anonim Şirketi'ne ait olan Neos Yazılım Akademi'nin resmi belgelerini görüntüleyebilirsiniz. Shaip olduğumuz 4 şubenin ticaret odası kayıtlarını incelemk için Ticaret Odası'nı ziyaret ediniz. 

ticari belgeler