Neos Yazılım Akademi Yazılım Uzmanlığı Eğitimi
Tema Seç

Çalışma Saatleri: Her Gün 09.00 - 19.00

Close

Online Yazılım Uzmanlığı Eğitimi

Online yazılım uzmanlığı kursu (uzaktan eğitim) ; olanakları bakımından yüz yüze eğitimlerimizden farksızdır. Dersler canlı olarak işlenirken eğitmeninizi görebilir ve sesli olarak soru sorup yanıt alabilirsiniz. Ders süresince kameranızın açık olması gerekmez. Hafta sonu gündüz, hafta içi akşam ve hafta içi gündüz gruplarından kendinize uygun olanı seçebilirsiniz. Eğitimlerde kontenjan sınırı 24'tür. Bu sınıf mevcudu yazılım eğitimi alırken sorularınızı sorabilmeniz ve eğitmenden bire bir bilgi almanız için uygundur. Eğitmen ders esnasında kayıt aldığı için geçmiş ders videolarına erişiminiz oldukça kolaydır. Giremediğiniz dersleri kayıtlardan izleyebilirsiniz. Yüz yüze yazılım uzmanlığı eğitimi ve online yazılım uzmanlığı eğitimlerinin sertifikaları birbirinden farklı değildir.

Neos Yazılım Akademi'nin tüm yazılım uzmanlığı eğitimleri daima tarihinde başlar. Başlama garantisi sayesinde; yazılım uzmanlığı eğitiminiz tarihinde başlamazsa ödediğiniz ücretin tamamının iade alabilirsiniz. Eğitimlerde 14 yaş sınırı vardır. Yalnızca 14 yaş üzerindeki katılımcılar yer alabilir.

Yazılım Uzmanlığı
22 Nisan 2024
Son
8
kişi
39.900₺
iconHTML iconCSS iconJS iconSass iconJquery iconReact icon2
Günler :
P ok1 S ok2 Ç P ok4 C ok5 C P
Saat :
20.00 - 23.00
Toplam Ay :
6
Toplam Saat :
555
Backend Programı : Javascript-Nodejs
Kayıt Ol

Ekim 2023 itibarıyla Neos tarafından 4 farklı online yazılım uzmanlığı eğitim programı sunulmaktadır. Bu programlar: React Native ve Node JS ile cross-platform yazılım uzmanlığı eğitim programı, python ve django ile yazılım uzmanlığı programı, .NET ve C# ile yazılım uzmanlığı programı ve yapay zeka/veri analizi uzmanlığı eğitim programlarıdır. 2022 ve 2023 yıllarında katılımcılarımızın çoğunlukta tercihi python ve django ile yazılım uzmanlığı eğitim programı olsa da, eğer hangisinin size uygun olduğu konusunda karar vermekte zorlanıyorsanız tarafımızdan ücretsiz danışmanlık alabilirsiniz. Unutmayınız ki programlar arası geçiş olağanüstü durumlar haricinde mümkün değildir.

Online Resimler

16 Ocak Online

17 Ocak Online

24 Nisan Online

19 Aralık Online

14 Kasım Online

5 Ekim Online

28 Kasım Online

28 Kasım Online

27 Şubat Online

13 Mart Online