Neos Yazılım Akademi Yazılım Uzmanlığı Eğitimi
Tema Seç

Çalışma Saatleri: Her Gün 09.00 - 19.00

Close

Avrupa'da Yazılım Uzmanlığı Kariyeri

Avrupa'da Kariyer Programı Nedir?

Avrupa'da yazılım uzmanlığı kariyeri programı, yalnızca Avrupa'da değil tüm dünyada geçerli beceriler edinmek isteyenler için tamamen özel hazırlanmış lisan destekli tek yazılım uzmanlığı eğitim programıdır. Bu programda; yurt içi yazılım kursu programlarına ek olarak B1 seviyesine kadar yabancı dil eğitimi, eğitimini aldığınız dilde sertifikasyon ve transkript sağlanmaktadır. Programın dil eğitimi bölümü tamamen yazılım ve iş odaklı ilerlediği için herhangi bir dil eğitiminden çok daha sonuç odaklıdır. Yazılım uzmanlığı eğitimi yine Türkçe verilmekte olup, hem yazılım hem de lisan eğitimini tamamladıktan sonra İngilizce veya Almanca yazılım mülakatlarına hazırlık yapmanız için eğitmenleriniz sizi özel olarak hazırlar.

Not ediniz: Şu anda Türkiye'de hiçbir eğitim programı yurtdışında staj veya iş garantisi sunamamaktadır. Neos Yazılım Akademi'nin Almanya'da kariyer amaçlı programı da lisan desteği ve sertifikasyon yönüyle benzersiz olup, iş veya staj garantisi anlamını taşımamaktadır.

about-

Nasıl Kayıt Olabilirsiniz?

Dil eğitimi, yazılım uzmanığı eğitim programına dahil edilebilen bir programdır. Bu programda yer almak için önce yazılım uzmanlığı eğitim programlarımızdan birine kayıt olmanız gerekir. Ardından hedefinize uygun olarak İngilizce veya Almanca eğitimine ücret farkını ödeyerek kayıt olabilirsiniz. Dil eğitimini yazılım uzmanlığı programıyla birlikte almak dil eğitimi ücreti açısından oldukça uygundur. Dil kurslarında sağlanan ortalama eğitim saatinden daha fazla eğitim görürken, ortalamadan çok daha uygun fiyata kursa katırlabilirsiniz. Eğer dil eğitimini yazılım uzmanlığı eğitim programınız başladıktan sonra programa eklemek isterseniz fiyat avantajından faydalanmanız mümkün değildir.

Not ediniz: Yazılım uzmanlığı eğitiminizin yüz yüze veya online olması fark etmeksizin dil eğitimi sadece online olarak verilmektedir. Dil eğitiminin gün ve saat programı seçtiğiniz yazılım uzmanlığı eğitim programınınkiyle aynı olmayabilir. Dil eğitimini programınıza dahil etmeden önce eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgi isteyiniz.

Hangi programa katılmalısınız? İngilizce mi, Almanca mı?

Yazılım uzmanlığı eğitimine dil eğitimi eklemek hedeflerinizle ilgili bir tercihtir. Aynı zamanda seçeceğiniz dil de hedeflerinizle ilgilidir. Eğer kararsızsanız lütfen bize ulaşarak kariyer departmanımızdan randevu alınız. Neos A.Ş'nin insan kaynakları uzmanları sizin için doğru yönlendirmeyi yapacaktır.

Yazılımcı olmak için yabancı dil bilmek şart mı?

Hayır. İyi bir yazılım uzmanı olmak için yabancı dil kesinlikle bir gereklilik değildir. Fakat Neos Yazılım Akademi; Avrupa'da kariyer inşa etmek isteyenler için yazılım uzmanlığı kursunuza dil eğitimi ekleme seçeneğini sunmaktadır.

about-